Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Dongguan Blince Machinery & Electronics Co., Ltd.

iyi kalite OMM Hidrolik Motor satış için
iyi kalite OMM Hidrolik Motor satış için
Harika hidrolik motorlar! James gerçekten çok hoş, bu yüzden doğru modelle eşleşmeme yardım edecek hasta. Çok teşekkürler.

—— Bay Frank Awan

Tüm motorları ve valfleri aldık ve yakında test edeceğiz, şu an için ürün ve hizmet için çok iyi hislerimiz var. Teşekkür ederim.

—— Mr.Hamid Laouini

Dün iki pompa alındı. Benim için iyi görünüyorlar. Nakliye maliyeti gerçekten ekonomiktir. Bir dahaki sefere geri gelecek.

—— Mr.Vitalij Ivanov

Zaten motorları kullanıyorum, performans ve hız makinem için iyi. Amy'nin yardımları için teşekkürler, benim için doğru modeli seçti.

—— Bay John Singh

Güzel işbirliği! Firmanızın ürünlerimize verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Çok iyi bir servis.

—— Ms.Toon Butt

Blince şirketi ile gerçekten iyi bir deneyim. Hizmeti seviyoruz. Çok teşekkürler.

—— Bay Denis Usachev

Ben sohbet şimdi

Dongguan Blince Machinery & Electronics Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8
Dongguan Blince Machinery & Electronics Co., Ltd. Dongguan Blince Machinery & Electronics Co., Ltd. Dongguan Blince Machinery & Electronics Co., Ltd. Dongguan Blince Machinery & Electronics Co., Ltd. Dongguan Blince Machinery & Electronics Co., Ltd. Dongguan Blince Machinery & Electronics Co., Ltd. Dongguan Blince Machinery & Electronics Co., Ltd. Dongguan Blince Machinery & Electronics Co., Ltd.
Fabrika Ofis Bitki Plant2 Sertifika Ürünler Toplantı Salonu Sergi

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : BLINCE
No. Çalışanları : 50~80
Yıllık satış : 600,000-1,000,000
Yıl kurulan : 2004
İhracat p.c : 70% - 80%
Dongguan Blince Makine ve Elektronik Co, Ltd 2004 yılında kurulmuştur. Blince, hidrolik bileşenlerin tasarımı, üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmış üretim ve ticaret ile entegre bir şirkettir. Şirket her zaman zaman trendine ayak uydurmakta ve 2006 yılında internet pazarını genişletmektedir. Şimdiye kadar Blince, e-ticaret alanındaki en profesyonel Çin hidrolik tedarikçilerinden biri olmuştur.

Son yıllarda, Blince, Amerikan Parker, İtalya Brevini, vb. Dahil olmak üzere dünyanın en büyük 100 şirketi ile stratejik işbirliği anlaşması imzaladı. Günümüzde, Blince coğrafi konumun kısıtlanmasından kurtuldu ve tüm dünyada işini geliştirdi.

Blince, takım tezgahlarından plastik makinelere, kauçuk makinelerine, metalürjisine, otomobil endüstrisine, ağaç işleme makinelerine, madencilik makinelerine, sondaj makinelerine, Deniz mühendisliği, inşaat ve tarım makinaları, gemiler, vb.

Yurtdışına açılmak ve uluslararası ticareti genişletmek için şirket BLINCE INDUSTRY (HK) LIMITED'ı kurdu. Çabalar sürmesine rağmen, uluslararası ticaretin mevcut kapsamı Güneydoğu Asya, Batı Avrupa ve Orta Doğu bölgelerine yayılmıştır.

Şirket misyonu: Ulusal endüstriyi canlandırmak ve Çin'in Hidroliğinin dünyaya gelmesini sağlamak. Her Blince ailesi üyesinin şerefli ve şerefli bir şekilde eve dönmesine izin verin.

Şirket vizyonu: Dünyanın hidrolik alanında ve en mutlu şirkette yeni bir yıldız olmak.

Şirket değerleri: Dürüstlük, özen, güven, öncü, yenilik, kazan-kazan

İletişim bilgileri
Dongguan Blince Machinery & Electronics Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Daisy Li

Tel: 86-0769-85156586

Faks: 86-0769-85156586

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)