Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Dongguan Blince Machinery & Electronics Co., Ltd. Fabrika turu

iyi kalite OMM Hidrolik Motor satış için
iyi kalite OMM Hidrolik Motor satış için
Harika hidrolik motorlar! James gerçekten çok hoş, bu yüzden doğru modelle eşleşmeme yardım edecek hasta. Çok teşekkürler.

—— Bay Frank Awan

Tüm motorları ve valfleri aldık ve yakında test edeceğiz, şu an için ürün ve hizmet için çok iyi hislerimiz var. Teşekkür ederim.

—— Mr.Hamid Laouini

Dün iki pompa alındı. Benim için iyi görünüyorlar. Nakliye maliyeti gerçekten ekonomiktir. Bir dahaki sefere geri gelecek.

—— Mr.Vitalij Ivanov

Zaten motorları kullanıyorum, performans ve hız makinem için iyi. Amy'nin yardımları için teşekkürler, benim için doğru modeli seçti.

—— Bay John Singh

Güzel işbirliği! Firmanızın ürünlerimize verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Çok iyi bir servis.

—— Ms.Toon Butt

Blince şirketi ile gerçekten iyi bir deneyim. Hizmeti seviyoruz. Çok teşekkürler.

—— Bay Denis Usachev

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Üretim süreci

  Tüm ürünler delme, taşlama, tornalama, CNC tornalama, işleme ve test işlemlerini geçmelidir. Personelimiz fabrikamızda çalışmaya başlamadan önce profesyonel eğitim almalıdır. Görev çalışmaları için çalışmak üzere farklı gruplara ayrılırlar . Üretimden sonra, her ürünün , müşterilerin makinesindeyken normal çalışabilmelerini sağlamak için test sürecini geçmesi gerekir .

  Yüksek teknoloji makine

  Tüm makineler , ürün doğruluğunda daha yüksek talebe ulaşmak için Almanya, Japonya ve Kore'den ithal ettiğimiz CNC tezgahlarıdır . Çalışanlarımız mühendislerimizin rehberliğinde iyi çalışıyor. Teknik ekibimiz daha kaliteli ürünler üretmek için çok deneyimlidir.

 • OEM / ODM

  Blince, Çin'de nitelikli fabrikası olan bir şirkettir. Hidrolik ürünler üretmek için kendi makinemiz var. Müşterilerimizin marka ve markalarını OEM olarak kabul ediyoruz. Bu konuda herhangi bir gereksiniminiz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.  

  Hedefimiz bilgi ve tecrübemizi tüm distribütörlerimiz veya perakendecilerimizle paylaşmak. Yeni ürün proje geliştirme işbirliğini ve OEM / ODM siparişlerini kabul ediyoruz.

 • Ar-Ge
  Ürünleri araştırma geliştirme ve tam üretim ekipmanları, güçlü Ar-Ge yeteneği, gelişmiş teknolojiler ve hassas test ekipmanları ile 10 yılı aşkın tecrübesi, Blince Hydraulics ürünleri tarım makineleri, mühendislik makineleri, mühendislik araçları, plastik makineleri, deniz ekipman vb. Ülkenin her yerinde satılan ve tüm dünyaya ihraç edilen.

  Blince, makine sanayi, plastik makine, kauçuk makineleri, metalurji, otomobil endüstrisi, ağaç işleme makinelerinden madencilik makinelerine, sondaj makinelerine, deniz mühendisliğine, inşaat ve tarım makinelerine, gemilere, vb. Neredeyse endüstriyel alanlar için profesyonel hizmetler ve ürünler sağlayabilir.

İletişim bilgileri
Dongguan Blince Machinery & Electronics Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Daisy Li

Tel: 86-0769-85156586

Faks: 86-0769-85156586

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)